זה הזמן לרכוש תחפושות לפורים

פורים 2019 עוד "רחוק"

כן כן..אמנם יש עוד זמן עד פורים 2019. חודשיים, אני יודע. אבל, למי מאיתנו לא יצא להתעסק בחיפוש אחר התחפושת המושלמת לילדים (או לנו...)? כזו שגם תהיה עדכנית, גם חדישה, גם לא מרופטת, גם בטוחה והכי חשוב...שהילד יתחבר אליה. כל כך הרבה משתנים לבחירת תחפושת אחת, שלרוב כבר לא משתמשים בה בשנים שלאחר מכן.

והזמן לא לטובתנו. הרי אנחנו רוצים לקבל את התחפושת לפני ערב החג ועדיף גם לקבל אפשרות להחזיר את המשלוח ולמצוא אחת אחרת אם חס וחלילה משהו קרה לראשונה.

למה זה קורה כל פורים עם תחפושת אחרת?

בתור אחד שחיפש לא פעם ולא פעמיים את התחפושת האולטימטיבית, לקראת החג שיחול השנה  ב-20 במרץ, החלטתי לקחת את הנושא ברצינות ולא לחכות לרגע האחרון. נברתי ברשתות החברתיות ובעיקר באתרים מחו"ל (במדינות שחגגו לא מזמן את חג האלווין) וגיליתי עובדה מעניינת ומעצבנת- מפעלי ייצור לעיתים בכוונה פוגעות ביצור התחפושות במטרה למקסם את הרווחים שלהם- כך רוכשי התחפושות ימהרו לרכוש תחפושת חדשה בשנה שלאחר מכן. ברור שלא כל מפעל.

יותר מכך, בעידן שלנו טרנד התמונות השתלט בכל תחום חברתי ואנחנו מושפעים מכך אפילו בבחירת התחפושות ובמיוחד הילדים שלנו- אנחנו מחפשים את התחפושת שבזכותה נוכל להעלות צילום יפה יותר לאינסטגרם ולפייסבוק, יותר מאשר שאכפת לנו ממהות התחפושת עצמה.

אז מה עושים לגבי התחפושת של פורים 2019?

אני דווקא לא נגד תופעת הצילום- אני מאוד מתחבר אליה בעצמי וכך גם הקרובים אליי ועלינו להודות בכך... זו המציאות בה אנו חיים. וזה בסדר, כל עוד יודעים לשים לכך גבולות.

אני מתנגד דווקא לעניין הראשון- איכות התחפושות שנפגעת. אני באמת מאמין שחובה עלינו למצוא את התחפושת הבטוחה והמשתלמת ביותר עבורנו, בכל היבט.

בפורים 2019 הקרוב, החלטתי למצוא פתרון עבורכם לכל עניין התחפושות

מהחיפוש שערכתי החלטתי לשווק לכם תחפושות שעומדות בכל ההיבטים עליהם כתבתי במעלה הפוסט (רכשתי גם בעצמי). מי מכם שירכוש את אחת התחפושות האלו יקבל גם הבטחה להחזר כספי מלא! במידה והמשלוח אותו יקבל לא יעמוד בתנאי הרכישה שלו.

אין יותר פשוט ונוח מכך- החיפוש מרוכז עבורכם באתר אחד, יש תמונות ומידות לבחירה נוחה, מובטח החזר כספי במידת הצורך וניתנת אפשרות לבחירה נבונה ומספיק זמן מראש של התחפושת הנכונה!

איך מזמינים את התחפושת הרצוייה?

לחצו על התמונה של הדוגמה הרלוונטית עבורכם, יפתח חלון בו תצפו בשאר פרטי התחפושת.

נ.ב: כמובן ומיותר לציין (!) שלא כל הדוגמאות מופיעות כאן. אם תרצו שאגיש לכם תחפושת מסויימת- כתבו לי בתגובות או צרו קשר דרך המסנג'ר/דף "צור קשר". אעשה זאת במהירות אפשרית.

 לצפייה בכל התחפושות לחצו כאן

 

ספיידרמןהדבורה מאיה

נסיכות קפטן אמריקה הארי פוטר


translation missing: he.blogs.article.share_this_post


translation missing: he.blogs.comments.title

translation missing: he.blogs.comments.moderated