למה אנחנו כל כך נמשכים לקניות באינטרנט?

בשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי אינטנסיבי בתרבות הקניות בעולם. הרשתות הגדולות, וכן הקטנות פונות למכירת מוצריהן באתרי מכירה אינטרנטיים. הן מבינות שזה הוא העתיד. הרי לתרבות קניות שכזו קיימים יתרונות עצומים. תוהים מהן?  

נוחות

למי מכם שעדיין לא ביצע רכישה באינטרנט לא יבין על מה מדובר. קנייה שכזו כרוכה אך ורק בלחיצה על העכבר, וכן.. גם החלטיות מסויימת. תורים? תשכחו מזה. רעש והמולה? לא קיים. בנוסף לכך, חלק מאתרי המכירות (בדומה לשלנו) משווקים מוצרים מחו"ל- כאלו שקשה למצוא בארץ במחירים נוחים ולעיתים לא ניתן למצוא בכלל.

מגוון רחב של מוצרים

יצא לכם פעם לעשות סיבוב בקניון ולהתלבט לאילו חנויות להיכנס ולאילו לא? רק החזקים ביותר מסוגלים לחרוש את כל הקניון. ומה עם שאר הקניונים? באתרי קנייה אינטרנטיים אתם יכולים לחקור את כל האתר ומוצריו מהר מאוד- האתרים לרוב מסודרים לפי קטגוריות ומחירים לפי  בחירתכם האישית. לכמות המוצרים אין הגבלה- ניתן לשווק אלפי מוצרים באתר אחד, וכמו שציינתי בפסקה הקודמת- ישנם מוצרים אשר תוכלו למצוא אך ורק בחו"ל.

מחירים נוחים לכל כיס

תחרות בין אתרי המכירה ושיווק מוצרים מחו"ל, מבטיחים לנו הצרכנים היענות תמידית של המוכרים לדרישותינו למחירים זולים ונוחים. כל מוצר שתשוו למכירתו בחנות פיזית ברחבי הארץ- תגלו שהוא זול יותר. כי ככה זה. וכך אנו הצרכנים נהנים מקנייה הוגנת ויעילה. עם ההפרש תוכלו לקנות מתנה לאחיינית שלכם...ככה תוכלו גם להרגיש טוב יותר :) 

משלוחים

מה שהכי מדאיג קונים אינטרנטיים זה בדר"כ אופן המשלוח- מה יקרה למוצר? יש אחריות? יש אפשרות לעקוב אחר המשלוח? מה קורה אם קיבלתי מוצר פגום? אל חשש. תהיו בטוחים שכל חנות שמכבדת את עצמה ואת הלקוחות שלה לא תשאיר אתכם תלויים באוויר ומלאי דאגות עד שהמוצר מגיע אליכם. החנויות מספקות אפשרות לביצוע מעקב אחר המשלוח ובמידת הצורך אף לקבלת החזר\החלפת המוצר. בקיצור, אתם יכולים לשוטט באתר, לקנות את המוצרים האהובים עליכם, להתנסות במוצרים חדשים ולהיות רגועים עד הרגע בו תקבלו את המשלוח אליכם. לא נמאס מהתורים הארוכים והמיושנים בקניונים?

האמינות מנצחת

הכי חשוב, דעו לסמוך על המוכר שלכם. קראו תגובות של קונים אחרים אם קיימות. אם תרצו, צרו קשר עם המוכרים- כל חנות מספקת אפשרות אחרת ליצירת קשר. לדוגמה, אצלנו ניתן ליצור קשר במסנג'ר או במייל. מנסיון אישי שלי, חווית הקנייה באינטרנט עולה בכמה רמות על קנייה
פיזית בקניונים, מכל הבחינות. הצטרפו לעתיד.

תהנו! לא לשכוח לשתף אותנו בחווית הקניה שלכם.


translation missing: he.blogs.article.share_this_post


translation missing: he.blogs.comments.title

translation missing: he.blogs.comments.moderated